dawidtrener.pl

KILKA SŁÓW O MNIE

Przeczytaj kilka faktów na temat mojego wykształcenia i życia.

Poniżej po krótce opisuję siebie i to, co uwielbiam robić na co dzień! Jeśli spotkamy się na treningu, to z pewnością dowiesz się o mnie jeszcze więcej!

POMAGAM LUDZIOM:

Na co dzień pomagam ludziom pozbyć się bólu pleców, kolan, łokci i innych części ciała. Moi podopieczni gubią razem ze mną kilogramy, budują też mięśnie, wracają do aktywności po kontuzjach. Dzięki moim treningom ludzie czują się silniejsi, sprawniejsi, weselsi i bardziej zmotywowani do pracy!

Jestem absolwentem poznańskiego AWF'u

Już podczas studiów pracowałem w rozmaitych klubach fitness zdobywając dodatkową wiedzę i doświadczenie. Nauka na uczelni sportowej odpowiednio przygotowała mnie do zrozumienia problemów związanych z ruchem. Ponad to otrzymałem solidną wiedzę potrzebną do pracy w zawodzie.

Ukończyłem szereg innych kursów i szkoleń

Uczelnia to nie wszystko. Dodatkowo ukończyłem między innymi: specjalizację instruktora fitness w służbach mundurowych, trenera fitness, kettlebell, szkolenie z trójboju siłowego itp.

Prywatnie jestem pasjonatem motoryzaji

Poza siłownią jestem miłośnikiem sportu motorowego oraz szeroko pojętej motoryzacji. Naprawiam auta, jeżdżę motocyklem, dzielę się drugą pasją z ludźmi.

Skontaktuj się ze mną w celu omówienia szczegółów!